HİZMETLERİMİZ

Yatların uygulamada iki senede bir olmak üzere karaya çekilerek kara sörvey kontrolüne girmeleri gerekir. Bu kontroller sırasında yatın bakım işlemleri yapılır. Bilindiği üzere, yatlar çok güçlü makinelerle donatılırlar ve bu makineler geri kalan tüm yardımcı elemanların düzenli çalışmasını sağlarlar. Bakımı zamanında yapılmayan makineler, arızalanabilir ve denizdeyken sorun çıkarabilir. Bu yüzden bakım ve onarım çalışmalarının periyodik olarak yapılması çok önemlidir. Bakım işlemleri tamamlandıktan sonra yatlar tekrar denize çekilir ve deniz sörvey kontrolünden geçirilir. Yatınız tüm kontrollerden başarıyla geçerse denize elverişlilik belgesi alır.

Yatlarda mekanik bakım işlemleri oldukça kapsamlıdır ve her konu ayrı bir uzmanlık gerektirir. Tüm bu bakım ve onarım işlemlerinin ise kalite standartlarına uygun ve profesyonel bir şekilde yapılması, hayati önem taşımaktadır.

Farklı bir şehirde yaşadığınız ya da yeterli zamanınız olmadığı için yatınızın bakımıyla ilgilenemiyorsanız, Turan Mekanik olarak her zaman yanınızdayız.

ANTİ ROLLİNG GYRO

Turan Mekanik Olarak Türkiye’de Anti Rolling Gyro servisi veren 2 firmadan biriyiz.

MECHANİCAL SHAFT SEAL

Turan Mekanik olarak Mechanical Shaft Seal bakımlarınızı 25 yıllık tecrübemiz sayesinde en iyi şekilde yapıyoruz.

WATERMAKER

Turan Mekanik olarak su yapıcılarınızın yedek parça tedariğini ve bakım onarım hizmetlerini sağlamak için ihtiyacınız olan her an yanınızdayız.

BAKIM ONARIM

Turan Mekanik olarak sunduğumuz bakım ve onarım hizmetleri şunlardır

  1. Genel Onarım ve Bakım
  2. Motor Tamiri
  3. Su Pompası Servisi
  4. Mitsubishi Anti Rolling Gyro Bakım ve Onarım
  5. Fluiten Mekanik Salmastra Bakım ve Onarım
  6. Su Yapıcı Bakım ve Onarım
  7. Mekanik ve Hidrolik Ünite Bakımları
  8. Şaft ve Şaf Yatak Değişimleri
  9. Irgat, Kapstan, Kreyn, Paserella ve Deniz Merdiveni Bakımları