HAKKIMIZDA

Turan Mekanik olarak serüvenimize 25 yıl önce, yatların mekanik bakım ve onarımlarını sağlamak üzere başladık. Amacımız denize ve denizciliğe gönülden bağlı müşterilerimizin güvenli bir şekilde yeni yolculuklarına çıkıp, mutlu anılar biriktirmelerini sağlamaktır.

Sunduğumuz kalıcı çözümler ve hizmet kalitemiz, geçen yıllar içerisinde sektörümüzün öncü firmalarından biri olmamızı sağladı. Kuruluşumuzdan bu yana aksesuar ve elektronik parça kurulumları, kış hazırlığı, motor tamiri, su pompası servisi ve su yapıcı bakımları gibi başlıca alanlarda faaliyetlerimizi başarı ile sürdürmekteyiz.

HİZMETLERİMİZ

Yolculuğuna Turan Mekanik ile hazırlananlar bilirler, sizi asla yarı yolda bırakmayız.

  1. Mechanical Shaft Seal

    Turan Mekanik olarak Mechanical Shaft Seal bakımlarınızı 25 yıllık tecrübemiz sayesinde en iyi şekilde yapıyoruz ve güvenli bir yolculuk geçirmeniz için çalışıyoruz.

  2. Anti Rolling Gyro

    Turan Mekanik Olarak Türkiye’de Anti Rolling Gyro servisi veren 2 firmadan biriyiz. Anti Rolling Gyro’ nun mekanik ve teknik bakım konularında tüm inceliklerine hakimiz ve tüm bakım servisini en iyi hizmet kalitesiyle sizlere sunuyoruz. Anti Rolling Gyro yedek parça tedariği, bakım, onarım ve servis hizmetleri için bize ulaşabilirsiniz.

  3. Watermaker

    Turan Mekanik olarak su yapıcılarınızın yedek parça tedariğini ve bakım onarım hizmetlerini sağlamak için ihtiyacınız olan her an yanınızdayız.

VİZYONUMUZ

Çalıştığımız her projenin bizim için yeri ayrıdır. Bu sebeple projelerimize başlamadan önce ayrıntılı bir fizibilite çalışması yapıyoruz. Turan Mekanik olarak misyonumuz, istekleriniz doğrultusunda size en iyi hizmeti sağlamak. İhtiyaç ve taleplerinizi her zaman en iyi şekilde karşılayabilmek için gelişen teknolojiyi sürekli takip ederek kendimizi geliştirmeye devam ediyoruz. Tüm işlemlerimizi ise ulusal ve uluslararası standartlara uygun şekilde gerçekleştiriyoruz.